Ruzhdi Kurtishaj i preferuari i PDK-së në Suharekë

24 shkurt 2019 | 12:09

“Suhareka live” ka publikuar nje Exit poll, për dy kandidatët e mundshmëm për të marrë timonin e PDK-së në Suharekë. 

Si kandidatë të mundshëm dhe më të përfolurit janë Ruzhdi Kurtishaj dhe Flurim Kryeziu. 

Por pas Exit pollit prej 1336 votuesve më i besuari ka dalë Ruzhdi Kurtishaj me 59%, ndërsa Kryeziu me 41%. 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Amir Abrashi ishte sërish titullar pasditen e djeshme në fitoren…