Sadiku mund t’i bashkohet Muriqit në Turqi

24 qershor 2018 | 16:17

Skuadra e Rizesporit ka shfaqur interesim për transferimin e sulmuesit Armando Sadiku, i cili është pjesë e Levantës.

Skuadra turke po e kërkon sulmuesi shqiptar dhe në rast se arrihet marrëveshja, atëherë dyshja e sulmit në skuadrën e Rizesporit do të jetë Armando Sadiku, Vedat Muriqi.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kombëtarja e Anglisë ka shënuar fitore të thellë në ndeshjen…