Së shpejti do të shfaqet dokumentari për jetën e Paul Walkerit

04 mars 12:02

“Paramount Network” ka paralajmëruar se së shpejti do ta shfaqë dokumentarin për jetën dhe veprën e Paul Walkerit.

Producenti i dokumentarit, Derik Murray, ka bërë me dije se filmi i cili flet për Walkerin do të quhet “I Am Paul Walker”.

Jeta shumë e shkurtër e tij do të kronikohet në një dokumentar të ri. “I Am Paul Walker” do të ketë gjithashtu intervista të shokëve dhe kolegëve të aktorit që e njihnin shumë mirë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kanë lënë mënjanë kritikat e familjeve të tyre dhe kanë…