‘Selin’ në lidhje dashurie me këngëtarin e famshëm

14 gusht 2019 | 17:42

Aktorja e njohur, Hande Erçel, është një ndër emrat më të komentuar në mediet turke. Ajo po vazhdon me mundësinë e dytë që i dha të dashurit të saj  Murat Dalkılıç.

Kjo duke qenë se ajo u ka ‘rrëmbyer’ zemrat shumë fanasave me rolet e saj e sidomos atë të ‘Selinit’ nga telenovela ‘Vajzat e diellit’.

Ajo konsiderohet si një ndër aktoret më të bukura të cilës ia ka rrëmbyer zemrën këngëtari i famshëm turk.

Bëhet fjalë për Murat Dalkılıç, këngëtarin me të cilin njëherë ajo u nda e tani dyshja i kanë dhënë një mundësi të dytë lidhjes.

Së fundi ai publikoi një fotografi me bukuroshen dhe shkroi “dashuria ime”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komuna e Mitrovicës, përkatësisht Drejtoria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural,…