Shikoni se si kosovarët reagojnë kur Luana Vjollca ua ndal veturën dhe ju flet

27 maj 14:24

Luana Vjollca ka publikuar një video nga Kosova ku ka ndarë momente duke i përshëndetur qytetarët.

Luana përshëndetë njerëz të moshave dhe shtresave të ndryshme dhe merr përgjigje nga më të ndryshmet.

“Në vënd të një fjalë të keqe, THUAJE një fjalë të mirë” shkruan Luana në kampanjën e saj.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trajneri i Kombëtares Shqiptare flet për tre sfidat e muajit…