Shorti i Ligës së Evropës: Barcelona përballë Unitedit

07 nëntor 13:26

Pas shotit në Ligën e Kampionëve është hedhur edhe shorti i Ligës së Evropës.

Ndeshja kryesore në këtë garë është mes dy skuadrave gjigante të Evropës, Barcelonës dhe Manchester United. Ndërsa skuadra tjetër e madhe e Evropës, Juventus do të përballet me Nantes, kurse Sevilla do të përballet me PSV-në.

Çiftet:

Barcelona – Manchester United
Juventus – Nantes
Sporting – Midtjylland
Shakhtar Donetsk – Stade Rennais
Ajax – Union Berlin
Bayer Leverkusen – Monaco
Sevilla – PSV
Salzburg – Roma

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë dhe ministri për Sistem Politik…