Shorti për çerekfinale në Ligën e Kampionëve (Live)

15 mars 12:01

Ka nisur në Nyon të Zvicrës ceremonia e hedhjes së shortit për fazën e çerekfinaleve në Ligën e Kampionëve.

Ekipet e kualifikuara në këtë fazë janë: Ajax, Barcelona, Juventus, Liverpool, Manchester City, Manchester United, Porto, Tottenham.

Ndeshjet e para çerekfinale luhen më 9 dhe 10 prill, ndërsa ato të kthimit më 16 dhe 17 prill.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ata janë të njohur si një nga çiftet që nuk…