Shotanit sot i përfundon kontrata me Drenicën

06 dhjetor 2017 | 09:57

Pavarësisht prej punës që ka bërë, trajneri Bekim Shotani në skuadrën nga “Bajram Aliu”, Drenica mund të mbetet pa të.

Vetë trajneri ka bërë me dije për “Epokën e re” se kontrata aktuale i përfundon sot (e mërkurë).

“Kontrata ime si trajner me përfundon të mërkurën më 6 dhjetor dhe qëndrimi im do të varet shumë nga udhëheqësit e rinj në klub. Nëse nuk i plotësojnë kresat që kam, atëherë do të vazhdoj në ndonjë klub tjetër”, ka thënë Shotani.

(Veton ZYMBERI)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkruan: Mustafa Nano I dashur Zoran, Më ka ndodhur më…