Shpërthimi i bombolës në Velipojë: Pas dy motrave dhe nënës, vdes edhe djali i vogël familjes Gjoka

20 shtator 15:27

Numri i viktimave nga shpërthimi i bombolës mëngjesin e 4 korrikut në Velipojë ka shkuar në 4, pasi djali i vogël i familjes ka mbyllur sot sytë përgjithmonë.

Djali 12-vjeçar i familjes Gjoka nuk ka rritur dot t’u mbijetojë plagëve të djegies dhe ndërroi jetë pas 3 muajve.

Daniela, vajza 19-vjeçare ka ndërruar jetë e para, më pas motra e saj 14-vjeçare Klarisa, mamaja dhe në fund djali i vogël. /TCh/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shtetet e Bashkuara të Amerikës (ShBA) në buxhetin e ri…