Shqipëria dhe Levante 6 muaj pa Sadikun

06 gusht 2018 | 15:34

Sulmuesi Armando Sadiku do t’i mungojë Kombëtares së Shqipërisë dhe skuadrës së Levantes për 6 muaj.

Sulmuesi kuqezi është lënduar në ndeshjen miqësore ndaj Hereenveen dhe klubi spanjoll njofton se ai do të jetë jashtë fushë për 6 muaj, pasi Sadiku fillimisht do t’i nënshtrohet një operacioni. Aktualisht Armando Sadiku është shënuesi më i mirë për Shqipërinë me 11 gola të realizuar.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka njoftuar se Vjosa Dobruna…