Sioni nuk e lejon rikthimin e Kasamit në Seria A

11 janar 2018 | 17:31

Edhe pse gjatë ditëve të fundit ishte folur shumë për një rikthim të Pajtim Kasamit në Serinë A, Sioni ka vendosur të mbajë në ekip mesfushorin me origjinë shqiptare, i cili në të kaluarën ka qenë pjesë e Palermos dhe Lazios në kampionatin italian.

Bologna dhe Spali kishin treguar shumë interes për lojtarin por nga Zvicra kanë bërë me dije se nuk ka asnjë shans që Kasami të largohet nga Sioni në këtë afat kalimtar.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria i Ministrisë së Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, ka…