Skënderaj nderon me mirënjohje fotografët kontributdhënes

09 janar 22:39

Drejtori i Drejtorisë për Kulturë Rini dhe Sport në komunën e Skenderajt, Ramiz Shala, sot ja ndarë disa mirënjohje për kontributdhënës.

Mirënjohjet janë ndarë për Foto Dani, Hilli Production dhe Sefer Aliqkajn.

Të lartëpërmendurit mirënjohjet i kanë marrë për kontributin e dhënë për Festivalin Gjithëkombetar Rapsodia Shqipëtare.

“Sot Drejtoria për kulturë Rini dhe sport në kuadër të kompetencave dhe autorizimeve që ka, ndau mirënjohje për: FOTO DANI, HILLI PRODUCTION dhe SEFER ALIQKAJ për Festivalin Gjithëkombetar Rapsodia Shqipëtare”, thuhet në njoftimin e DKRS-së të Skënderajt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka dekretuar të mërkurën ministrat…