Sonte zhvillohen gjashtë ndeshje në Premier Ligë

29 janar 11:08

Pas ndeshjeve në FA Cup sonte rikthehet Premier Liga angleze me javën e 24-të.

Sonte zhvillohen gjashtë ndeshje të kësaj xhiro, kurse katër tjera zhvillohen nesër në mbrëmje. Arsenali i Granit Xhakës dhe Shkodran Mustafit e pret skuadrën e Cardiff Cityt, kurse Manchester City i shkon Newcastle Unitedit.

Manchester United që nuk po ka të ndalur këtë xhiro luan në “Old Trafford” ndaj skuadrës së Burnleyt.

Sonte takohen:

20:45 Arsenal – Cardiff City
20:45 Fulham – Brighton & Hove Albion
20:45 Huddersfield Town – Everton
20:45 Wolverhampton Wanderers – West Ham United
21:00 Manchester United – Burnley
21:00 Newcastle United – Manchester City

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Behxhet  Sh. SHALA - BAJGORA  Marrëveshja e Prespës: Shqiptarët e…