Sot dalin në shitje biletat për miqësoren Kosovë – Gjibraltar

23 shtator 2019 | 14:27

Federata e Futbollit e Kosovës, ka njoftuar se sot (e hënë) nga ora 17:00, fillon shitja e biletave për ndeshjen miqësore Kosovë – Gjibraltar.

Kjo ndeshje do të zhvillohet më 10 tetor në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Biletat mund të blihen nëpërmjet platformës online www.tiks.app

Çmimet e biletave:

Veri dhe Jug 5 euro
Lindje 10 dhe 15 euro
Perëndim 15 euro dhe 20 euro
VIP 80 euro

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkrimtarë si Murakami, Atwood, Roth, Ishiguro dhe të tjerë, flasin…