Sot qeveria mban mbledhje, ky është rendi i ditës

09 nëntor 08:13

Qeveria e Kosovës do të mblidhet sot, në orën 10:00.

Sipas rendit të ditës, Kabineti Qeveritar do të diskutojë për 14 pika.

Në mesin e pikave që janë në rend dite janë edhe themelimi i Komisionit Republikan të Festave dhe shqyrtimi i propozim-vendimit për shitjen e automjeteve zyrtare që janë të papërdorshme dhe jashtë funksionit të Ministrisë së Ekonomisë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dje në seancën parlamentare të Kuvendit të Kosovës është miratuar…