Sutaj: Ramushi është lider i fjalës e besës, guximtar, vizionar e hero në paqe

26 shtator 21:31

Kryetari i Kuvendit Komunal të Deçanit, Hajdar Sutaj ka reaguar pas deklaratës skandaloze të Hysamedin Ferajt, kundër Ramush Haradinajt.

Ai në rrjetin socilal në llogarinë e vet në “Facebook” ka shkruar:

“Politika dhe politikanët shkojnë e vijnë, por heronjët mbesin të skalitur në historinë e popullit të tyre, si pjesa më e çmuar e Kombit!

Luftetarë e Heronjë në luftë 🇦🇱🇦🇱

Lider të fjalës e të besës, guximtar, vizionar e heronjë në paqe!

Të dy etapat mbetet po të njejtit heronjë!

Unë jam krenarë që tani e 22 vite jamë me ju e pas jush, heronjët e mi!

Faqebardhë përpara përjetësishtë 🤝

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Fatmir Humolli është takuar me nënkryetarin…