Sylvester Stallone sot feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

07 korrik 2023 | 12:26

Aktori i njohur amerikan, Sylvester Stallone sot feston ditëlindjen.

I njohur me filmat e tij e “Rocky” e “Rambo”, Stallone feston 77-vjetorin e lindjes.

Edhe pse në moshë, aktori i filmave aksion vazhdon të këtë një trup muskulor dhe është një nga superyjet më të fortë edhe tash.

Ai vazhdon të mbaj trupin e tij në formë pasi për çdo ditë vazhdon të ushtrojë dy seanca çdo ditë për gjashtë ditë në javë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendësdrejtori i Administratës Tatimore të Kosovës (ATK), Ilir Murtezaj në…