Tahiri i pafat në Botërorin “Are 2019”

12 shkurt 2019 | 13:04

Skitari i Kosovës, Albin Tahiri ishte i pafat në garën e kombinimit alpik të Kampionatit Botëror “Are 2019”.

Në lëshimin e parë, Tahiri doli i 52-ti me kohë 1:12.02 sekonda, ndërsa në lëshimin e dytë doli nga shtegu. Garat e ardhshme për Tahirin janë në sllallom dhe sllallom të madh.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Brendshëm, Ekrem Mustafa, gjatë raportimit në Komisionin për…