Të martën mbahet konferenca ‘Identifikimi, reagimi dhe raportimi i ngacmimit’

26 nëntor 17:21

Në kuadër të Ditës Botërore kundër dhunës ndaj gruas/vajzave, komuniteti Cyber Security and Privacy mbështetur edhe nga UBT, nesër ( e martë), duke filluar nga ora 14:00 do të organizojnë trajnimin me temën: “Identifikimi, reagimi dhe raportimi i ngacmimit”

Trajnimi do të jetë falas për të gjithë pjesëmarrësit në këtë aktivitet.

/Epoka e re/

Të martën, më 27 nëntor, me fillim nga ora 14:00, në kuadër të Ditës Botërore kundër dhunës ndaj gruas/vajzave,…

Publiée par Mentor Hoxhaj sur Dimanche 25 novembre 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Federata Shqiptare e Futbollit vendos të ndryshojë thuajse të gjithë…