Të pasmet që ndiqen nga 12 milionë persona (Foto)

18 qershor 13:59

Amanda Lee është një modeluese “Instagram”-i, e cila ka ka plot 12 milionë ndjekës vetëm falë të pasmeve të saj.

33-vjeçarja poston në rrjetin social foto dhe video nga stërvitja e saj për muskujt e fundshpinës.

Amanda tregon se fotot e të pasmeve të famshme ia bën nëna e saj.

Fotoja e saj më e pëlqyer ka më shumë se 600 000 pëlqime.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi, ka shpërthyer me deklaratën…