Të premten rikthehet Superliga

11 shkurt 17:15

Ndeshja në mes KEK-ut dhe Llapit, e cila do të zhvillohet nga ora 13:30 në stadiumin “Agron Rama” në Obiliq, do ta hapë stinorin pranveror në IPKO Superligë.

Dy ndeshje do të luhen të shtunën: Ballkani – Drenica dhe Ferizaj- Trepça ’89, kurse të dielën zhvillohet derbi  Drita-Gjilani.

Ndërkohë, java e 18-të do të mbyllet me dy ndeshje që zhvillohen të hënën e ku takohen Flamurtari- Prishtina dhe Liria-Feronikeli.

/Epoka e re/ 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, ka marrë…