Të reshurat e shiut shkaktojnë përmbytje në Pejë

25 gusht 23:59

Të reshurat e mëdha të shiut i kanë mbushur me ujë rrugët e Pejës.

“Klan Kosova” mëson se disa rrugë janë përmbytur nga uji, kështu duke e vështirësuar lëvizjen e qytetarëve.

Të reshurat e shiut janë përcjellë edhe me shtrëngata dhe rrufe që kanë goditur në pjesë të ndryshme të qytetit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Doli nga shtypi libri më i ri i Bardhyl Mahmutit…