Të shtunën lansohet projektin ‘On Top’ nga Erjon Zeqaj

13 gusht 21:22

Projekti bombastik “On Top” do të lansohet të shtunën në ora 18:00 nga superartisti Erjon Zeqaj.

Projektin mund ta gjeni në të gjitha platformat dhe me videoklipin në kanalin zyrtare të “Youtube”, raporton “Epoka e re”.

Artisti ka përgatitur një projekt mjaft veror në të cilin paraqet “lifestylin” e tij dhe po ashtu vlerat e tij të mëdha muzikore.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Argjend Bardhi është zyrtarisht lojtar i Feronikelit. Mesfushori Argjend Bardhi…