Teas i dështon fotoshopi, probleme me gjoksin

21 maj 20:27

Tea Trifoni është një nga konkurrentet në edicionin e dytë të programit të dashurisë, “Përputhen”.

Që pas eksperiencës së saj në këtë format, ajo fitoi një popullaritet të madh të cilin më pas e “përdori” kur doli nga programi.
Sot ajo shpeshherë është në vëmendjen e mediave rozë, si dhe numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram.
Tea edhe pse e rezervuar për çështjet e zemrës, përsëri mbetet aktive në Instagram duke ndarë me fansat foto nga përditshmëria e saj.

Mirëpo fotoja e fundit e postuar nga ish-konkurentja e Përputhen, ka hapur një debat të madh në rrjet. Ajo është akuzuar nga vetë ndjekësit e saj për fotoshop.

Në foton e publikuar, Trifoni ka pozuar nga një ballkon përballë një plazhi, ku beli dhe gjoksi i saj duken disi ndryshe.

Të shumtë kanë qenë komentuesit të cilët i kanë vënë në pah këto “modifikime” në foton e saj.

“Beli fotoshop, po hajt se për pak se kem kqyr,” komenton njëri nga ndjeksit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Duke qenë se gruri siguron pothuajse një të pestën e…