Tërmetet vazhdojnë, i fundit lëkund Tiranën dhe Durrësin në 9:00 të mëngjesit

22 shtator 10:11

Lëkundje të forta termeti janë ndjerë në Tiranë në mesnatë por edhe në orët e para të mëngjesit.

I fundit ka tronditur Tiranën dhe Durrësin, ku është ndjerë dhe më shumë, në orën 9:00 të mëngjesit me magnitudë  3.5, transmeton “Top Channel”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot bëhen 21 vjet nga rënia heroike e komandantit të…