Tifozi ndërpret aksionin e Messit (Video)

25 tetor 15:06

Në ndeshjen derbi mes Paris Saint-Germain dhe Marseille të dielën, një tifoz e pushtoi fushën çka ndikoi që gjyqtari të ndalon lojën.

Në fakt, Leo Messi ishte duke e udhëhequr një aksion premtues për PSG-në, por gjyqtari ndërpreu sinjalizoi për ndërprerjen e aksionit derisa tifozi të largohet nga fusha.

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeshefi i Qendrës së Numërimit dhe Rezultateve (QNR), Burim Ahmetaj,…