Tjetër ‘gafë’ nga Karius (video)

20 shtator 2019 | 13:11

Portieri gjerman Loris Karius e ka bërë “gafën” e radhës. Ai ka bërë një dalje të pamenduar në ndeshjen ndaj Slovan Bratisallvës dhe më pas pësoi edhe gol.

Kariusi mbahet mend për gabimet që bëri në vitin 2018 në finale të Ligës së Kampionëve kur Liverpooli pësoi humbje nga Real Madridi.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kandidatët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) për deputetë kanë…