Torino shkarkon Mihajloviqin, zyrtarizon Mazzarrin

04 janar 2018 | 17:12

Torino zyrtarisht ka konfirmuar emërimin e Walter Mazzarrit si trajner të ekipit.

Serbi Sinisha Mihajloviq trajner i deritashëm i Torinos, u shkarkua pas humbjes nga Juventusi në Kupën e Italisë. “Torino njofton se rolin e trajnerit ia ka besuar Walter Mazzarrit. Klubi i dëshiron mirëseardhje dhe punë të mbarë”, thuhet në njoftimin e Torinos.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
 Në praninë e kryetarit të komunës së Rahovecit, Smajl Latifi,…