Totti flet për Romën, Juven, “Scudetton” dhe Ligën e Kampionëve

14 dhjetor 2017 | 09:37

Francesco Totti shpreson se skuadra tjetër italiane, Juventus, ta fitojë Ligën e Kampionëve.

Derisa Roma mund ta ketë më të vështirë, Francesco Totti shpreson se skuadra tjetër italiane, Juventus, ta fitojë Ligën e Kampionëve.

I pyetur për shanset e Romës për ta fituar Serinë A dhe Juventusit për Ligën e Kampionëve, ai ka thënë se shpreson se të dyja do t’ia arrijnë t’i fitojnë këto trofe.

“Roma s’do ta ketë të lehtë për ‘Scudetto’, e as Juventusi për Ligë të Kampionëve”, ka thënë Totti.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sebastian Vetteli mendon se vitin tjetër ka shansin e madh…