Totti: Si tifoz shkoj kudo për Romën

24 maj 16:19

Legjenda e skuadrës së Romës, por edhe kombëtares Italiane, Francesco Totti ka rikonfirmuar se do të jetë në Tiranë për ndeshjen finale të Ligës së Konferencës, të “verdhë e kuqve” kundër Feyenoordit, që do të luhet më 25 maj në orën 21:00 në “Air Albania”.

Duke folur për mediet për humbjen 2-0 të ekipit të Jose Mourinhos kundër Fiorentinës, përveç faktit se kritikoi vendimet e gjyqtarëve të kësaj sfide, Totti theksoi se Roma ka kohë pa ngritur një Kupë dhe në Tiranë do ishte momenti i duhur.

Ndërsa mbrëmjen e së hënës ai është pyetur sërish se nëse do të jetë në finalen e ekipit të Romës në Tiranë, pyetje së cilës Totti iu përgjigj duke thënë: “Duhet të jem aty, si tifoz shkojmë kudo për Romën”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në Ditën e Presidentit, presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa…