Trajneri humb kontrollin: shuplakë lojtarit

29 janar 12:23

Trajneri i Fenerbahçes, Zeljko Obradoviq, humbi kontrollin gjatë një pushimi teknik në ndeshjen e kampionatit turk të basketbollit kundër Banvitit.

Obradovic nuk ishte aspak i kënaqur me lojtarët e tij dhe këtë e tregoi duke i dhënë një shuplakë njërit prej tyre. (TCH)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryesuesi i Kuvendit Komunal (KK) të Prishtinës, Agim Kuleta, ka…