Trajneri i Gironës: Vinicius është më i miri në botë

12 shkurt 2024 | 13:00

Trajneri i Gironës, Michel pas humbjes që pësoi skuadra e tij nga Real Madridi me rezultat 4-0, ka thënë se Vinicius Junior është lojtari më i mirë në botë kur bëhet fjalë një lojtar kundër një tjetri.

“Vinicius është më i miri në botë kur bëhet fjalë për një kundër një. Vinicius Junior”, ka thënë Michel.

“Vinicius mund të të fundosë. Ai i detyron ekipet të vendosin 8 lojtarë pas topit”, u shpreh Michel. Vinicius në ndeshjen ndaj Gironës shënoi një gol dhe kontribuoi në tre të tjerë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënkryetarja e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Vlora Çitaku, ka…