Trepça ’89 mirëkupton Prishtinën, pritet edhe Gjilani

21 qershor 2018 | 13:47

Skuadra e Trepçës ’89 e ka mirëkuptuar skuadrën e Prishtinës, pasi ka pranuar ta lirojë futbollistin Argjend Mustafa që t’i bashkohet kryeqytetasve.  

FC Prishtina nëpërmjet një njoftimi për medie e ka falënderuar skuadrën  nga Mitrovica dhe kryetarin e saj, Abedin Zeka që e ka liruan mesfushorin Mustafa pa asnjë kompensim.

Kryeqytetasit presin të hasin në mirëkuptimin edhe të skuadrës së Gjilanit për dyshen Armend Thaqi dhe Leotrim Bekteshi.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komuna e Prishtinës në bashkëpunim me Ambasadën e Francës në…