Tri klub angleze e dëshirojnë Mbappen

29 shtator 14:41

Reprezentuesi i Francës, njëherit anëtar i PSG-së, Kylian Mbappe është në listën e tri skuadrave angleze.

Ylli francez mund të largohet nga Parisi në vitin 2024, një mori klubesh të Premier Ligës kanë shprehur qysh tash interesim për sulmuesin. Mediet raportojnë se ish-sulmuesin e Monacos e dëshirojnë Manchester United, Liverpool dhe Chelsea.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Javën e ardhshme mund të fillojë procesi mësimor në tërë…