UEFA jehonë kualifikimit të kuqezinjve: Shqipëria feston me stil

21 nëntor 2023 | 15:21

Shqipëria arriti një kualifikim historik për në finalet e Evropianit “Gjermani 2024”, me barazimin e djeshëm përballë Ishujve Faroe që na renditi të parët në Grupin E.

Festa nuk mungoi në stadiumin “Air Albania”, me lojtarët dhe stafin që u bënë të gjithë së bashku pas takimit në fushën e lojës.

UEFA  postoi një foto dhe duke shkruar: “Shqipëria feston me stil!”.

Mund të jetë një imazh i 1 person, duke luajtur futboll, duke luajtur futboll, turmë dhe teksti

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përfaqësuesja e Kosovës U21 i është rikthyer fitores në kualifikueset…