Unitedi e dëshiron Alonson

28 gusht 2023 | 16:35

Manchester United është i interesuar për nënshkrimin e Marcos Alonso.

Sipas botimit spanjoll Sport, klubi kryesor i Premierligës tashmë ka dërguar një ofertë për transferimin e futbollistit spanjoll 32-vjeçar.

Në të njëjtën kohë, theksohet se Alonso ka edhe opsione të tjera. Kështu, për shembull, ai mund të hyjë në negociata me Joao Felix. Portugezi dihet se dëshiron të kalojë nga Atletico te Barcelona.

Vlen të thuhet se në një kohë Marcos Alonso kishte luajtur në Angli me Boltonin dhe Chelsean.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, ka thënë se nuk ka…