Unitedi e Interi shkëmbejnë lojtarët

03 janar 2018 | 19:57

Raportohet se Manchester Unitedi dhe Interi do të shkëmbejnë lojtarët në afatin kalimtar të janarit.

Corriere dello Sport raporton se Henrikh Mkhitaryan do të bashkohet me Interin, përderisa në drejtim të kundërt do të shkojë Joao Mario, transmeton Koha.net.

Interi kishte paguar 40 milionë euro në verën e kaluar për Joao Marion, përderisa Unitedi pagoi 42 milionë euro për yllin armen.

Të dyja ekipet janë të gatshme të shkëmbejnë këta dy lojtarë kokë më kokë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Arsenal – Chelsea është derbi i javës së 22-të në…