Valon Grabovci: Jam i nderuar me përkrahjen që po marrë në garën për deputet

04 tetor 2019 | 14:49

Kandidati për deputet nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Valon Grabovci është takuar me aktivistë të kësaj partie nga fshatrat e Drinit.

Ai ka thënë se nga ky takim kanë marrë mbështetje në garën për deputet.

“Takim i veçantë me aktivistë nga fshatrat e anës së burimit (Drinit). Mbështetje dhe entuziazëm i paparë për PDK-në. E në kuadër të kësaj, mbështetja për Xhavit Halitin, mua dhe kandidatët tjerë, u konfirmua se do të jetë e pakursyer. Ndjehem tepër i nderuar me këtë përkrahje”, ka shkruar Grabovci në llogarinë e vet në “Facebook”.

Image may contain: 19 people, people smiling, people standing and indoor

Image may contain: one or more people, people sitting and indoorImage may contain: 2 people, crowd and indoorImage may contain: 7 people, people sitting and indoorImage may contain: 4 people, people sitting, outdoor and indoorImage may contain: 3 people, people standing and suitImage may contain: 8 people, people standingImage may contain: 2 people, people smiling, people standing and suitImage may contain: 3 people, people smiling, people standingImage may contain: 2 people, people standing and shoesImage may contain: 2 people, people standing and shoesImage may contain: 2 people, people smiling, people standing and shoesImage may contain: 4 people, people standingImage may contain: 1 person, standing and indoor

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në përjashtim të ndeshjes Prishtina-Drenica, janë zhvilluar pesë ndeshjet tjera…