Valon Murati: Gjithnjë krenar me luftën çlirimtare e UÇK-në

07 dhjetor 10:35

Kryetari i Lëvizjes për Bashkim (LB) ka thënë se është krenar me luftën e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Në llogarinë e vet në “Facebook”, ai e ka postuar një fotografi ku vërehet së është në praninë e Agim Kuletës dhe Rrustem Mustafës.

Postimi i plotë i Muratit:

Llapashticë, vjeshtë e vitit 1998. Gjithnjë krenar me luftën çlirimtare e UÇK-në. Nderim i përjetshëm për këtë luftë dhe të rënët që janë themeli i lirisë sonë.

Gepostet von Valon Murati am Donnerstag, 6. Dezember 2018

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Liverpooli e ka mposhtur Burnleyn (1-3), kurse golin e tretë…