Valverde: Messi, gati për Unitedin

15 prill 17:17

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka konfirmuar se Lionel Messi është i gatshëm për ndeshjen që Barça e zhvillon ndaj Manchester Unitedit.

“Ai është mirë, në formë perfekte. Është në gjendje të mirë dhe gati për nesër”, ka thënë trajneri i Barcelonës.

Në ndeshjen e parë çerekfinale të zhvilluar në “Old Trafford”, fitore shënoi Barcelona me rezultat 0-1.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Tregtisë dhe Industrisë është në monitorim të vazhdueshëm…