Van Dijk e ka një mesazh të madh për tifozët e Liverpoolit

27 dhjetor 2017 | 21:20

Mbrojtësi Virgil Van Dijk është shprehur i lumtur me transferimin te Liverpooli.

Ai ka thënë që kjo është ditë e madhe për të dhe familjen, përcjellë “Lajmi.net”.

“Shumë i lumtur që do të luajë te Liverpool. Është një ditë e madhe për mua dhe familjen, sepse po i bashkohem një prej klubeve më të mëdha në botë”, u shpreh Van Dijk.

“Mezi pres të veshë fanellën e famshme të kuqe para tifozëve dhe të jap gjithçka për këtë klub”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Alternativës, Ilir Deda, thotë se tentimi për zhbërjen…