VAR-i edhe në Premierë Ligë

15 nëntor 2018 | 17:51

Klubet e Premierë Ligës janë pajtuar në parim që nga sezoni i ardhshëm në ligë të implementohet sistemi “VAR”, raporton “Sky Sports”.

Ky vendim i klubeve raportohet se ka ndodhur pas gabimeve të shpeshta të gjyqtarëve gjatë këtij sezoni në Premierë Ligë, që ka zgjuar pakënaqësi te klubet. Tashmë VAR-i përdoret në Serinë A dhe Bundesligë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktorja italiane, Monica Bellucci, ka ndryshuar pjesërisht imazhin e saj.…