Vazhdon rritja e rasteve të reja me Covid në Kosovë

05 korrik 12:33

Ministria e Shëndetësisë (MSh) ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë raportuar 213 raste të reja me Covid.

Sipas kësaj ministrie, numri i rasteve aktive me Covid ka shkuar në 1 244.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kampioni i Kosovës, Ballkani dhe ai i Lituanisë, Zalgiris do…