Vazhdon shitja online e biletave për ndeshjen Kosova – Andorra

23 mars 16:33

Federata e Futbollit e Kosovës ka njoftuar se biletat për ndeshjen Kosova- Andorra, në kuadër të kualifikimeve për “Euro 2024”, e cila zhvillohet më 28 mars, në orën 20:45, në stadiumin “Fadil Vokrri”, vazhdojnë të shiten përmes platformës online: https://eu.ebileta.al/biglietteria/listaEventiPub.do.

Çmimet e biletave janë: Veri dhe Jug 5 euro, Lindje 10 euro, Perëndim 20 euro dhe VIP 80 euro. FFK-ja ka njoftuar poashtu se një person mund të blejë deri në katër bileta.

VINI RE!
Një person mund të blejë deri në katër bileta.

Procedura se si blihet bileta online:
Fillimisht ju duhet të regjistroheni në platformë.
Mandej zgjidhni tribunën e stadiumit dhe më pas e selektoni ulësen e preferuar.
Pasi t’i zgjedhni biletat, vazhdoni me pagesën online.
Pasi të përfundon blerja online, ju duhet të pritni deri të gjenerohet Bileta si dhe Fatura juaj.

Biletën do ta pranoni gjithashtu në email (kontrolloni edhe folderin SPAM gjithashtu).
Bileta patjetër duhet të jetë e printuar në formatin A4, printimi duhet të jetë i kualitetit të lartë.
Biletat janë të personalizuara (Në stadium mund të hyjë vetëm një person me një biletë pa marrë parasysh moshën).

Shënim: Personat që rastësisht pas blerjes së biletës nuk e marrin atë nëpërmjet emailit, atëherë atë mund ta gjejnë përmes kodit në linkun e mëposhtëm:
https://eu.ebileta.al/biglietteria/trans/restore.do

Lajme të sponsorizuara

Të fundit