Vdes aktori i famshëm Jed Allan

12 mars 2019 | 11:26

Jed Allan, një anëtar tjetër i ekipit të serialit “Beverly Hills, 90210” dhe një legjendë e ‘soap operas’, ka ndërruar jetë.

I biri i tij, Rick Brown, ka publikuar lajmin e trishtuar në faqen zyrtare të “Facebook”-ut të Jed Allan, duke thënë se Jed vdiq në mënyrë paqësore, ndërsa ishte e rrethuar nga familjarët.

Ai ka falënderuar të gjithë ata që i qëndruan pranë dhe i shprehën ngushëllime. Jed luajti rolin e Rush Sandersit në “Beverly Hills, 90210”, babai i Steve Sandersit dhe Ian Zieringut.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gigi Hadid po vazhdon të jetë ndër modelet më aktive…