Vdes këngëtari i njohur italian, Pacolli shpreh ngushëllime “ishte njeri dhe shok i mirë”

22 gusht 2023 | 22:17

Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli, e ka quajtur lajm të hidhur vdekjen e këngëtarit Totò Cotugno nga Italia.

Pacolli shkruan se kantautori italian ishte mik i tij, të cilin e ka përshkruar si “shok të mirë dhe njeri të mirë”.

“Ngushëllimet e mia të sinqerta familjes e miqëve të tij!”, ka shkruar Pacolli.

Postimi i tij i plotë:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Video e një incidenti të qartë mes Rusisë dhe Britanisë…