Vëllezërit Çetaj i këndojnë Begut dhe Mirsadit

20 dhjetor 22:27

Rapsodët e njohur Vëllezërit Çetaj e kanë publikuar albumin e ri, i cili titullohet “Një legjendë e gjallë”.

Në albumin e këngëtarëve nga Istogu është edhe kënga për dy dëshmorët e kombit Beg Riza dhe Mirsad Ndrecaj.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Financave, Bedri Hamza ka thënë se në buxhetin…