Vëllezërit Jonas performojnë në MTV Video Music Awards

18 gusht 2019 | 12:16

Nick, Kevin dhe Joe po bëhen gati për MTV VMA 2019. The Jonas Brothers e zbuluan lajmin e madh nëpërmjet rrjeteve sociale me rastin e ditëlindjes së 30 të Joes. Performanca e tyre do të jetë një shfaqje speciale në distancë nga një vend ikonik përgjatë bregdetit të New Jersey. Ata u bashkohen performuesve të paralajmëruar më parë: Shawn Mendes, Camila Cabello, Bad Bunny, J Balvin, Lil Nas X, Lizzo, Rosalia dhe Taylor Swift. Spektakli i MTV Video Music Awards do të mbahet më 26 gusht.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mark Milicaj ka thënë për “Epokën e re” se Dukagjini…