Veprimi “fair play” që rrallë shihet në futboll

25 janar 11:18

Një veprim “fair play” që rrallë shihet në fushat e futbollit na vjen nga Turqia.

Në një ndeshje të kategorisë U-17, një lojtar kapi topin me dorë në zonën e tij pasi anësori kishte akorduar goditje dënimi.  Por, arbitri dha 11-metërsh për prekje të topit me dorë dhe ndodhi kjo…

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Argjentinës, Mauricio Macri, ka thënë se Lionel Messi…