Veseli mban konferncë për medie lidhur me videon për fajde

22 maj 23:53

Kryeparlamentari dhe lideri i PDK-së, Kadri Veseli pritët të dal nesër (e enjte) në konferncë për medie, duke filluar nga ora 10:00

Gazeta “Epoka e re”, mëson se në këtë konferencë Veseli pritët të flas për rastin e videos së fajdexhinjve të cilët e kanë përmendur emrin e tij për vepra kriminale.

/Epoka e re/A.M/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Skuadra e Mitrovicës është fituese e Kupës së Kosovës në…